Львівське
риштування

Продаж

Будівельне риштування призначені для проведення робіт на висоті. Вони широко застосовуються при ряді будівельно-монтажних, оздоблювальних і ремонтних робіт зовні і всередині будівель – монтажі і реставрації фасадів, фарбуванні і оштукатурюванні стін і стель, цегляної скарбі. Їх використання дозволяє працювати на ділянці одночасно великій кількості робочих, по всій площі фасаду , що сприяє прискоренню та спрощенню процесу, полегшує контроль і знижує витрати.

Купити будівельне риштування у Львові. Ціна риштовки від 540 грн (від 100м2). Риштування в залежності від конструктивних діляться на кілька типів:

Клинове риштування – розраховане на висоти до 100 м. Кріплення елементів між собою здійснюється шляхом з’єднання опорних дисків розташованих на вертикальних стійках з замками горизонтальних і діагональних зв’язків за допомогою клина.

Хомутове риштування – призначене для робіт на висотах до 60 м, сконструйовані з використанням особливого типу з’єднань (хомутів), що дозволяють легко міняти висоту ярусів і обходити виступаючі архітектурні елементи.

Рамне риштування (стійка) – застосовуються на висотах до 60 м, основний елемент конструкції, рами двох типів. Така риштовка монтується за допомогою діагональних і горизонтальних зв’язків і спеціальних прапорцевих кріплень.

Вишка-тура – це металева конструкція баштового типу, що складається з рамних секцій і сходових перекладин з діагональними зв’язками і прапорця замку.