Львівське
риштування

Оренда

оренда риштування

Оренда будівельного риштування – це розумний вибір для одноразових робіт, тому що ціна такої послуги відповідно нижча, ніж придбання будь-якого типу будівельної риштовки.

Яке риштування ми пропонуємо в оренду? Рамне риштування підходять для широкого спектру будівельних робіт: облицювання, реставрації, обробки, опалубки. На відміну від інших типів риштовки, дана конструкція дуже проста в монтажі та демонтажі. При виборі певної комплектації крок однієї рами уздовж стіни може становити 2, 2,5 або 3 метри.

Оренда рамних риштувань потрібна для видів робіт як:

оренда рамного риштування

Оренда клинового риштування дозволяє вести фасадні роботи, здійснювати внутрішню обробку приміщень на висоті до 40 метрів. Така риштовка підходять для будівель нестандартної форми, вони збираються з труб різного розміру, мають гратчастий вид.

Оренда хомутового риштування необхідна при нетипової конструкції будівлі, наприклад, для веж, куполів, соборів і т.д. Завдяки гнучкості каркасної схеми хомутової риштовки її можна скомбінувати з іншими типами фасадного обладнання: можна самостійно відрегулювати крок стійок і висоту ярусу.

Кутовий і поворотний хомут дозволяють вибудувати конструкцію з риштувань будь-якої форми, з різним кроком і під будь-яким кутом.

Хомутове риштування для таких робіт як: